השכרת ציוד לאירועים DBO
מסיבות טבע

השכרת ציוד למסיבת טבע – למה חשוב להשכיר ציוד איכותי?

מסיבות טבע הן סוג בילוי האהוב על רבים. זוהי הזדמנות לצאת משגרה לחוצה, לשכוח מהכל, לצאת מאזור המגורים הצפוף אל המרחב הפתוח, בין אם זה חוף הים, אזור מיוער או שטחים פתוחים ואינסופיים של מדבר. הטבע והמרחב הם אלמנט אחד במסיבות טבע. אלמנט שני והכרחי הוא כמובן המוזיקה שצריכה להיות עוצמתית וליצור ניקוי ראש אמיתי. כיוון שמדובר על שטח פתוח, הצלחת המסיבה תלויה בציוד שתביאו. לכן, ציוד למסיבת טבע צריך להיות איכותי ולתפקד בצורה הטובה ביותר.

איזה ציוד חשוב לשכור למסיבת טבע?

ארגון מסיבת טבע הוא באזור פתוח וטבעי לגמרי, ללא הדברים שאנו רגילים שנמצאים בהישג יד כמו חשמל, מים, אור, הגברה ועוד. לכן, כאשר שוכרים ציוד חשוב לעשות זאת בצורה מתוכננת ולאחר  שבדקתם היטב מה נדרש:

  • גנרטור: רוב המקומות בהם מקיימים מסיבות טבע הם כאלה בהם חשמל לא זמין. לכן, השכרת ציוד למסיבות טבע צריכה לכלול קודם כל גנרטור עוצמתי ואיכותי שיספק לכם די חשמל לכל האירוע. ישנם סוגים שונים של גנרטורים להשכרה בעלי עוצמות משתנות וחשוב להתאים את הגנרטור לגודל האירוע, השטח עליו הוא נערך, כמות האנשים שצפויה להגיע ועוד.
  • תאורה: מקומות בהם נערכות מסיבות טבע הם חשוכים לגמרי בד"כ. לכן אתם תלויים לחלוטין בציוד תאורה. חשוב לשכור כמות מספיקה של גשרי תאורה שיספקו את התאורה המתאימה – לא חזקה מדי אך גם לא חלשה מדי.
  • הגברה: ציוד הגברה למסיבת טבע הוא חיוני ביותר. אי אפשר לקיים מסיבת טבע ללא הגברה במידה המתאימה. חשוב לשכור ציוד הגברה הכולל רמקולים בכמות ובעוצמה מתאימה, ציוד איכותי שגם יותקן באופן מקצועי עם חלוקת סאונד נכונה ומדויקת. מיקום ציוד ההגברה באופן לא מדויק יגרום לכך שבאזור אחד המוזיקה תהיה חלשה מדי ובאזור אחר חזקה מדי.

השכרת ציוד לאירוע

איך להשיג את כל הציוד?

כפי שניתן לראות, יש לא מעט ציוד שמסיבת טבע לא יכולה להתקיים בלעדיו. יש גם ציוד נוסף שכדאי לדאוג לו כמו פתרונות קירור בקיץ או פתרונות חימום אם זו מסיבת חורף. מומלץ גם שיהיו פינות ישיבה או מזרונים למתעייפים לכן, כדאי לפנות לחברת השכרת ציוד לאירועים שיתנו שירות גם בשעות הקטנות של הלילה (לפעמים בשיא המסיבה..). פניה לחברה שתשכיר לכם גם ציוד הגברה, גם תאורה, גם פתרונות קירור או חימום וכל אביזר אחר שאתם זקוקים לו הוא יתרון. חברה זו צריכה להיות מקצועית ואמינה ולספק לכם שירות מלא, החל מבחירת הציוד המתאים והרלוונטי ביותר עבורכם דרך הבאתו עד למקום המסיבה, התקנתו וגם פירוקו. חשוב שנציג החברה יהיה זמין לכם בכל שעה ויוכל לתת מענה לכל בעיה או שאלה. אנו בחברת DBO מתמחים בהשכרת ציוד לאירועים מכל הסוגים. ונוכל לספק את כל הציוד הנדרש ולהסיר מכם כל אחריות הקשורה לכך מרגע הפניה אלינו ועד פינוי מלא של כל הציוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now

דילוג לתוכן