השכרת ציוד לאירועים DBO
השכרת ציו לטיול קמפינג בטבע

השכרת ציוד לטיולי קמפינג בטבע

השכרת ציוד לטיולים

טיולי קמפינג בטבע מבטיחים שעות של הנאה עבור גברים ונשים בטווח רחב של גילאים. מעבר לכך, מדובר על פתרון מעולה עבורהשכרת ציוד לקמפינג בטבע הורים לילדים ובעלי משפחות שמחפשים דרך טובה לצבור חוויות משותפות. בישראל למשל אפשר לצאת לטיולי קמפינג בטבע כמעט לכל אורך השנה, לבחור מבין מגוון רחב של מקומות לינה וגם לשלב במסלול אטרקציות ופעילויות.

הבעיה היחידה היא שטיולי קמפינג בטבע דורשים היערכות מוקדמת. בין היתר, יש לדאוג לציוד מתאים עבור טיולי קמפינג מן הסוג הזה ולוודא שהוא מבטיח רמה גבוהה של איכות חיים גם במהלך החופשה. אם להורים לילדים או לזוגות צעירים אין בהישג יד את הציוד הרלוונטי, הפתרון הטוב ביותר יהיה לשכור אותו.

איזה סוג של ציוד לטיולי קמפינג בטבע ניתן לשכור?

יש כמה סוגים בולטים של ציוד שאותו ניתן לשכור לטובת טיולי קמפינג בחיק הטבע. הסוג הראשון והנפוץ ביותר הוא כמובן השכרת אוהלים, כחלק משירות שמשתלם גם בטיולים קצרים וגם בטיולים ארוכים. במקום לרכוש במאות שקלים אוהל שלא בטוח האם הוא יתאים למשימה ולאופי החוויה, ניתן לברר לגבי השכרת אוהלים במחיר משתלם. האוהלים השכורים עומדים בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות וניתן לבחור ביניהם לפי מידות וגדלים.

לאחר ששוכרים את האוהל, אפשר לברר לגבי מזרונים להשכרה ולשלב בין מזרוני יחיד ומזרונים כפולים. גם כאן, השאיפה היא לשכור ציוד לטיולי קמפינג בטבע באופן שעולה בקנה אחד עם סוג המסלול ועם מספר האנשים שיוצאים אליו. ככל שיותר אנשים מגיעים לטיולי הקמפינג, כך מתחדד הצורה בציוד שיעמוד לרשותם בכל רגע נתון.

בין התאורה לגנרטור – תנאים לטיול מושלם

השכרת אוהלים וגם מזרונים להשכרה לא מספיקים לטיול ארוך שכולל לינה של כמה ימים ברצף בחיק הטבע ובאתרי קמפינג. אם רוצים לבלות גם בשעות החשוכות והקטנות של הלילה, הדרך היחידה לעשות את זה תהיה להדליק תאורה. בפועל, ברוב אתרי הקמפינג אין מספיק תאורה מסודרת ולכן כדאי להביא אותה מראש.

השכרת תאורה מתאימה לטיולי קמפינג בטבע של משפחות ולאירועים שנערכים בחיק הטבע כמו ימי כיף, מסיבות רווקים ורווקות,

חתונה אינטימית ועוד. בעזרת התאורה ניתן להגביר את תחושת הביטחון האישי בחיק הטבע ולא להיות תלויים באור השמש. אם מעוניינים בכך, ניתן גם לשכור סוגים שונים של פתרונות תאורה כדי שחלקם יתאימו לחלל הפתוח וחלקם לאוהלים עצמם.

לבסוף, הדרך להפעיל את התאורה ואת מכשירי החשמל השונים היא באמצעות גנרטור להשכרה. בניגוד לשאר הפרטים ברשימת הציוד, זה גם משהו שאין לרוב האנשים בבית. הסוד הוא לברר לגבי גנרטור להשכרה מול חברות שמתמחות בטיולי קמפינג ולוודא שהוא מתאים לשימוש אישי ולא מסחרי. כמו כן, כדאי לקבל הדרכה לגבי הפעלת הגנרטור בחיק הטבע ולפי מכשירי החשמל.

גנרטור להשכרה

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now

דילוג לתוכן