שימו לב ❤ בחול המועד פסח ויום העצמאות חלק ממחירי האתר אינם תקפים במחלקת השכרת ציוד! למחיר הרלוונטי נא ליצור קשר.

המרכבה 5, אשקלון

DBO השכרת ציוד - בווייז

050-5603251

שירות 24/6

מחירון הובלות

לצפייה לחץ

השכרת דוכני מזון ברחובות

השכרת דוכני מזון ברחובות לאירועים – כל הדוכנים הכי שווים להשכרה!

דוכני מזון להשכרה הם אולי המוצר הפופולארי והמבוקש ביותר שקיים אצלנו. השכרת דוכני מזון ברחובות הם הרבה פעמים כמו מוצר חובה כזה באירוע, הם מוצר שרבים פשוט לא יכולים לוותר עליו כאשר הם חושבים על הפנינג או על אירוע הכולל הרבה אנשים בו המטרה היא כמובן שהאנשים יוכלו ליהנות.

השכרת דוכני מזון ברחובות הם הדרך שלכם להפוך כל אירוע שנראה כמו סתם אירוע למה שאפשר להגדיר אותו במילה אחת: פסטיבל. דוכני מזון להשכרה ברחובות יכולים להפוך את כל האירוע פשוט לחוויה אחת גדולה. אז אם אתם מחפשים השכרת דוכני מזון כדי לשדרג את האירוע שלכם, אנחנו כמובן כאן.

למעבר לקטלוג המלא לדוכני מזון להשכרה

עם השכרת דוכני מזון ברחובות תהפכו את האירוע שלכם למושלם

חברת DBO Events היא חברה ששמה לה למטרה להפוך את האירוע שלכם כמו של כל אחד מהלקוחות שלנו לאירוע לא פחות ממושלם. אנחנו כאן עם כל הציוד הטוב ביותר שהצלחנו לשים עליו את היד כדי שהאירוע שלכם יהיה אירוע שכל אחד ירגיש בו מיוחד. דוכני מזון להשכרה ברחובות ברמה הגבוהה ביותר, בנוסף על הכל הציוד בדרך אליכם אם רק תגידו. אנחנו מחזיקים במגוון גדול של השכרת דוכני מזון ברחובות ושל דוכני אוכל לאירועים. דוכנים לאירועים זה אנחנו ואם זה מה שאתם מחפשים, אתם נמצאים בדיוק במקום הנכון.

דוכני מזון לאירועים ברחובות קטנים וגדולים כאחד

גם לאירועים קטנים וגדולים כאחד יש לנו את כל הציוד שיהפוך את האירוע לאירוע בלתי נשכח. אנחנו מגיעים מצוידים בכל הציוד הטוב ביותר כדי שתוכלו להיות מרוצים ומסופקים מהתוצאה. אנחנו כמובן מספקים דוכני מזון לילדים, דוכני מזון לבת מצווה, דוכני מזון להשכרה ליום הולדת לילדים ברחובות ועוד.

אנחנו מספקים את כמות מכונות המזון על פי הצורך שלכם ואנחנו כמובן עושים כל מה שאפשר כדי לאפשר לכם ליהנות מהתוצאה במחירים נוחים ומשתלמים בסופו של דבר. השכרת דוכני מזון ברחובות לאירועים קטנים זו המומחיות שלנו וזה מה שאנחנו מקווים לספק גם עבורכם בסופו של דבר. בנוסף, יש לנו מגוון חבילות של דוכני מזון ומתנפחים לימי הולדת שווים במיוחד!

דוכני מזון ליום הולדת ברחובות, למסיבות ולילדים

אם אתם רוצים לעשות הפקה עבור הילדים שלכם, אין כל ספק כי עמדות של דוכני מזון יכולים לעשות את כל השינוי. אתם לא צריכים יותר מדי, רק להציב כה דוכנים כאלו והכל כבר יקרה מעצמו. אם אפילו תיעזרו בחברים מהשכונה, בהורים של הילדים האחרים, תוכלו למצוא את עצמכם מרימים אירוע של פעם בחיים.

זה כל כך פשוט לעשות את הילדים שלנו מאושרים, דוכני מזון להשכרה ברחובות זו דרך פשוטה וקלה להשיג את כל מה שאתם רוצים להשיג. אינטראקציה חברתית ביחד עם אוכל טוב, מה עוד אירוע ישראלי צריך כדי להפוך אותו למה שכולם בסופו של דבר מצפים לו? דוכני מזון להשכרה ברחובות הם פשוט מה שאתם לא יכולים לוותר עליו.

הם מה שיהפוך את האירוע למה שאי אפשר שלא לחשוב עליו. אנחנו כמובן נביא לכם את הציוד לאירועים הטוב ביותר כדי שהאירוע יהיה נפלא, כדי שלא יקרה משהו, כדי שלא תהיה איזו תקלה.

למעבר לקטלוג המלא לדוכני מזון להשכרה

דוכני מזון לאירועים עסקיים ברחובות

מה חשבתם? שרק במקרה של אירועים לילדים צריך דוכני מזון להשכרה ברחובות? אז אולי את המכשיר שמייצר 'שיערות סבתא' אנחנו לא חייבים להוציא מהבוידעם בדחיפות, אבל אין כל ספק ששורה של אלמנטים אחרים יכולים להפוך את האירוע שווה הרבה יותר, בטירוף.

עמדות מזון לאירועים ברחובות הם שוב, ההזדמנות של הקבוצה עבורה נועד האירוע להתקהל, להתגודד, להפוך לחבורה שלמה, עליזה ומאושרת. השכרת דוכני מזון, דוכני מזון לאירועים ברחובות, אלו הדברים שמייצרים את השיחות הקטנות, את הרגעים של התרועעות בין אנשים. הרי בסופו של דבר זה מה שכולם יזכרו. מה הם אכלו ועם מי הם דיברו.

באירועים עסקיים זה כמובן אפילו יותר חשוב, שכן אנחנו מדברים על אירוע בו רבים רוצים למצוא קשרים חדשים וליצור אינטראקציה במהלכו. לכן השכרת דוכני מזון ברחובות לאירועים עסקיים זה משהו שאתם חייבים לחשוב עליו. זה בדיוק האלמנט הנוסף הזה שיהפוך את האירוע למשהו הרבה יותר חי בכל מובן.

השכרת דוכני מזון ברחובות ומכונות מזון עם כל החומרים שצריך לתפעול

אנחנו לא סתם מביאים לכם את האפשרות עבור דוכני מזון להשכרה כמו גם השכרת דוכני מזון לאירועים ברחובות. אנחנו לא מביאים לכם רק את העטיפה, אנחנו מביאים לכם את כל האביזרים הנלווים שאתם חייבים כדי להפעיל את המכונה. אצלנו תמצאו מקלות למכונות סוכר, כוסות וקשיות עבור מכונות ברד, חבילות אייס וניל או אייס קפה למכונת ברד והיד עוד נטויה.

כך שאתם לא צריכים לחשוש חלילה מכך שאתם רק תבצעו השכרת דוכני מזון ברחובות ותמצאו את עצמכם אחר כך מוטרדים לבד מכך שלא מצאתם את הפריטים הייחודיים הללו. אנחנו כאן ונעזור לכם למצוא את כל מה שחסר לכם כדי שהכל יעבוד וידפוק כמו שעון. אנחנו כמובן נראה לכם בדיוק איך המכשירים עובדים כך שלא תהיו בבעיה ברגע המתאים.

אתם יכולים גם לשכור דרכנו צוות אבל מכאן אתם צריכים לחשוב מה אתם מעדיפים. יש מי שמעדיפים להיעזר בחברים ובני משפחה ויש מי שדווקא רוצים לאפשר לכולם ליהנות ולא רוצים להעמיס עליהם עוד טרחה. לכן הבחירה צריכה להיות שלכם ואתם אלו שצריכים לקבל את ההחלטה בנושא. השכרת מכונות מזון ברחובות היא האפשרות שלכם ליהנות מכל העולמות ואנחנו כמובן כאן כדי לעזור לכם להגשים זאת.

למעבר לקטלוג המלא לדוכני מזון להשכרה

השכרת דוכני מזון מחירים משתלמים לכל סוגי האירועים ברחובות

מחיר עבור השכרת דוכני מזון ברחובות ועבור דוכני מזון לאירועים ברחובות הוא מה שעלול ליקר את האירוע בלא מעט. שכן אוכל הוא מה שצריך להספיק עבור קבוצה גדולה של אנשים, השכרה של הציוד בנוסף על השכרה של האוכל וציוד נלווה זו על פניו הוצאה יקרה מאוד.

אבל לנו, בחברת DBO Events היה חשוב לספק לכם דוכני מזון לאירועים ברחובות במחירים משתלמים וכאלו שלא יהפכו את כל האירוע ליקר מדי. אנחנו עושים את כל מה שאנחנו יכולים כדי להוזיל במידה משמעותית הזמנות גדולות. בסופו של יום, כאשר אתם בסך הכל מזמינים עמדות אוכל לימי הולדת אנחנו לא חושבים שאתם צריכים לשלם על כך הרבה מאוד.

אנחנו כן חייבים להגיד שאנחנו עושים הכל כדי שכאשר אתם מבצעים הזמנה עבור השכרת דוכני מזון לאירועים ברחובות אנחנו לא יכולים שלא לממן את ההוצאות שנוגעות לתחזוקה של הכלים. כדי שהדברים יגיעו אליכם באיכות הגבוהה ביותר שיש אנחנו חייבים להיות עם היד על ההגה. המחיר עבור השכרת דוכני מזון לאירועים ברחובות הוא מחיר משתנה בהתאם לצרכים שלכם ואנחנו נעשה את כל מה שאנחנו יודעים כדי ליצור עבורכם את החבילה המשתלמת והנוחה ביותר.

בדקו לפני שאתה משכירים מכונות מזון ברחובות לאירוע שלכם

אתם לא יודעים איך להתחיל עם השכרת דוכני מזון לאירועים ברחובות? תנו לנו לעזור לכם. הניסיון שלנו מלמד אותנו כל פעם מחדש שרשימה מסודרת, הגדרה של הצרכים ועוד, זו הדרך הטובה ביותר לצאת עם כל מה שאתם צריכים בסופו של דבר. לכן חשוב לנו לאפשר לכם לעשות רשימה כזו ולהתייעל. איתנו השכרת מכונות מזון ברחובות לאירועים זה לא משהו שאתם צריכים להרגיש שאתם לא בטוחים בו או מסתבכים איתו, אבל, כמו במקרים רבים אחרים, גם כאן, מטבע הדברים, ידע וניסיון הם אלמנטים בעלי לא מעט משקל.

לנו חשוב לתת לכם את הכלים לבחור נכון את מכונות המזון ואת זה אנחנו יכולים לעשות רק לאחר שתשתפו אותנו בכל מה שאנחנו צריכים לדעת. יש נטיה, בייחוד כאשר מדובר על דוכני מזון לאירועים ברחובות פשוט להחסיר מידע. אבל, כדי שנוכל לספק לכם את הציוד הטוב ביותר עבור דוכני מזון להשכרה לאירועים ברחובות אתם פשוט לא יכולים להרשות לעצמכם לא לשתף אותנו במידע שיאפשר לנו בסופו של דבר לתת לכם את השירות שאתם מקווים לו פעם אחרי פעם. אז אנחנו מפצירים בכם לא להסס. אם אתם מחפשים השכרת דוכני מזון ברחובות לאירועים ולא יודעים במה לבחור, אנחנו הכתובת שלכם כדי לעשות לכם סדר.

למעבר לקטלוג המלא לדוכני מזון להשכרה

אם אתם מחפשים השכרת דוכני מזון ברחובות זה רק DBO Events

דוכני מזון להשכרה ברחובות לאירועים זה כמובן מה שאנחנו יכולים לספק מהיום להיום וזה מה שאפשר להזמין גם מראש. תמיד כאשר אנחנו מדברים על השכרת דוכני מזון ברחובות לאירועים אנחנו חייבים להגיד שהרבה פעמים אתם תמצאו את עצמכם רוצים לעשות שינויים כאלו ואחרים בהזמנה. ככל שתהיו יותר מדויקים וככל שתזמינו זמן רב מראש כך יהיה לכם את כל הזמן שאתם צריכים כדי להתלבט, לשנות ולהחליט מחדש. אנחנו כאן לכל שאלה בנושא של דוכני מזון להשכרה ברחובות. מוזמנים לדבר איתנו בטלפון 050-5603251 או להשאיר פניה באתר.

5/5 - (21 דירוגים)

בהחלט כן! אנו דוגלים בשקיפות ומאמינים כי הלקוח צריך להיות מודע להכל ובמיוחד לתג המחיר! 

אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר ולצפות במגוון ענק של דוכני מזון להשכרה במחירים אטרקטיביים במיוחד!

שאלה מצוינת! לפני שאתם מתכננים להזמין ולהשכיר דוכני מזון בדקו מה הצרכים שלכם:

 • כמות המשתתפים
 • מיקום האירוע
 • הצורך בנקודות חשמל 
 • ועוד..

למאמר המלא היכנסו לאתר וקראו עכשיו >>

מה היה לנו עד עכשיו?

מחירון הובלות

200 ₪ – אשקלון (לא כולל איזור תעשיה דרומי)

350 ₪ – עד 10 ק"מ מאשקלון – לדוג':  זיקים / ניצן / ניצנים / באר גנים / נגבה / ניר ישראל / הודיה / ברכיה / משען / בית שקמה / גיאה / מבקיעים / בת הדר

400 ₪ – עד 25 ק"מ מאשקלון – לדוג':  אשדוד / שדרות / עוצם / אלומה / שחר / ברור חיל / כוכב מיכאל / גן יבנה / קריית גת / קריית מלאכי / אבן שמואל / תלמים / ערוגות / כפר אחים / באר טוביה / עוזה

500 ₪ – עד 30 ק"מ מאשקלון – לדוג': נתיבות / גדרה / בני עייש / רבדים / מעגלים / כפר מימון / בארי / גני טל / חפץ חיים / יד בנימין / עשרת / שדמה / כפר אביב / ניר גלים / בני דרום / אבן שמואל / איתן / אחוזם / עזריקם

650 ₪ – עד 40 ק"מ מאשקלון – לדוג': יבנה / רחובות / מזכרת ביתה / קריית עקרון / מעגלים / שיבולים / תאשור / תדהר / ברוש / בית אלעזרי / לכיש / טל שחר / מבועים / רעים / שרשרת

800 ₪ – עד 50 ק"מ מאשקלון – לדוג': ראשון לציון / נס ציונה / באר יעקב / חולון / בת ים / אופקים / דבירה / בית קמה / מסלול / מצליח / ישרש / בית חנן / נטעים / נצר סרני / סתריה

900 ₪ – עד 60 ק"מ מאשקלון – לדוג': תל אביב / רמת גן / גבעתיים / בני ברק / פתח תקווה / אור יהודה / מודיעין מכבים רעות / לוד / רמלה / באר שבע / להבים / אורים

1100 ₪ – עד 70 ק"מ מאשקלון – לדוג': הרצליה / רמת השרון / הוד השרון / ראש העין / שוהם / מיתר / עומר / חצרים / צאלים

תקנון הובלות

מחירי ההובלה תקפים לאספקה ואיסוף בין השעות 08:00-16:00 (תיתכן גמישות קלה בשעות בהתאם לצורך). במידה ומבצעים הזמנה טלפונית/דרך האתר יש להודיע "בהערות" על שעת האספקה הרצויה.

 • אספקה ואיסוף שלא בין השעות לעיל תיתכן תוספת תשלום. (ניתן לקבל אספקה ואיסוף בכל שעה בתוספת תשלום 24/6)
 • מחירי ההובלות אינם כוללים הרכבה ופירוק הציוד. (למעט: שולחנות משחק, ערכות קריוקי, אוהלים, פטריות חימום, חבילות למסיבות בטבע/חבילות לימי הולדת / אוהלי לייקרה) ניתן לקבל שירות של הרכבה ופירוק לשאר הציוד בתוספת תשלום.

ההובלה מתייחסת למקומות נגישים לפריקה

 • פריקה עד 15 מטר מהמשאית, ללא מדרגות/מעלית (במקום שאינו נגיש יש לעדכן מראש ב ״הערות״ בזמן ביצוע הזמנה טלפונית/באתר). תיתכן תוספת תשלום במקרים שהמקום אינו נגיש.

הובלת מתנפחים

 • בהזמנת מתנפחים עלות פתיחה וקיפול 100 ש"ח לכל מתקן בתוספת למחיר ההובלה. (תשלום זה הינו חובה בהזמנת הובלה למתנפחים)

 

תקנון הובלות

מחירי ההובלה תקפים לאספקה ואיסוף בין השעות 08:00-16:00 (תיתכן גמישות קלה בשעות בהתאם לצורך). במידה ומבצעים הזמנה טלפונית/דרך האתר יש להודיע "בהערות" על שעת האספקה הרצויה.

 • אספקה ואיסוף שלא בין השעות לעיל תיתכן תוספת תשלום. (ניתן לקבל אספקה ואיסוף בכל שעה בתוספת תשלום 24/6)
 • מחירי ההובלות אינם כוללים הרכבה ופירוק הציוד. (למעט: שולחנות משחק, ערכות קריוקי, אוהלים, פטריות חימום, חבילות למסיבות בטבע/חבילות לימי הולדת / אוהלי לייקרה) ניתן לקבל שירות של הרכבה ופירוק לשאר הציוד בתוספת תשלום.

ההובלה מתייחסת למקומות נגישים לפריקה

 • פריקה עד 15 מטר מהמשאית, ללא מדרגות/מעלית (במקום שאינו נגיש יש לעדכן מראש ב ״הערות״ בזמן ביצוע הזמנה טלפונית/באתר). תיתכן תוספת תשלום במקרים שהמקום אינו נגיש.

הובלת מתנפחים

 • בהזמנת מתנפחים עלות פתיחה וקיפול 100 ש"ח לכל מתקן בתוספת למחיר ההובלה. (תשלום זה הינו חובה בהזמנת הובלה למתנפחים)
דילוג לתוכן