השכרת ציוד לאירועים DBO
השכרת ציוד לאירועים מכל הסוגים

השכרת גנרטור להפקת אירוע חוץ מושלם

אירועים בחיק הטבע הם דרך נהדרת לחגוג את החגיגה שלכם. בין אם זו חתונה, יום הולדת, מסיבת רווקים או רווקות, בת מצווה ועוד. בין אם האירוע הוא על חוף ים, ביער בצפון או בלב המדבר בדרום, האירוע יהיה שונה, ייחודי ובלתי נשכח. עם זאת, לאירוע בטבע חשוב להתכונן ולוודא שהטבעיות והפשטות לא יבואו על חשבון תנאים מעולים ודאגה לכל הצרכים שדורש ארגון אירוע.

להביא את החשמל אליכם

היום בלתי אפשרי לארגן אירוע,  ללא עזרת של חברה מקצועית אשר עוסקת במתן שירות השכרת ציוד לאירועים ובמיוחד לאירוע עם עשרות מוזמנים ומעלה ללא חשמל: קירור המזון, תאורה, הגברה. אם האירוע מתקיים בקיץ ובשעות הצהריים, מומלץ גם לדאוג למיזוג כלשהו באמצעות מאווררים או מזגנים ניידים. כל אלה דורשים חשמל. לכן, עם כל הכבוד לבראשיתיות של הטבע, צריך למצוא את הדרך להביא אליו את החשמל שיפעיל את כל המכשירים ויענה על הצרכים. אספקת חשמל רציפה על ידי גנרטור היא הדרך הנוחה והקלה לענות על כל הצרכים ולדאוג לכך שהאירוע יזרום על הצד הטוב ביותר.

השכרת ציוד לאירועים

איך לבחור גנרטור?

גנרטור באופן כללי הוא ספק חשמל העובד על מנוע דיזל, בנזין או סולר. ישנם סוגים שונים של גנרטורים. ההבדל הראשון והחשוב הוא גודל הגנרטור והכוח שלו. ככל שאירוע גדול יותר כך תזדקקו לגנרטור גדול ועוצמתי יותר שיספק די חשמל לכל האירוע. אם האירוע קטן יחסית תספיק השכרת גנרטור קטן ובסיסי יותר. הבדל נוסף הוא עד כמה הגנרטור חסכוני – כמה דלק הוא צורך על מנת להפיק חשמל בהספק מסוים. יש גנרטורים שבמתן חשמל בהספק שווה צורכים יותר או פחות דלק. עם התשלום על גנרטור להשכרה תשלמו גם על הדלק שצרכתם לכן הדבר משמעותי. הבדל נוסף שיכול להישמע שולי יחסית אך לחלקנו הוא יהיה משמעותי: הרעש שעושה הגנרטור. ניתן למצוא גנרטורים בהם הרעש מופחת וניתן להחלישו.

גנרטורים להשכרה

איך בוחרים חברה להשכרת הגנרטור?

אף אחד לא מצפה מכם שתראו גנרטור ותדעו בדיוק את תכונותיו. לשם כך ישנה החברה ממנה אתם שוכרים את הגנרטור. תפקידה של החברה הוא קודם כל לייעץ לכם מהו הגנרטור המתאים על פי כמות האנשים, על פי תכנית האירוע – האם זהו יום הולדת רגוע וקטן יחסית או חתונה על כל מה שהיא כוללת. תפקידה של החברה, הוא ללוות אתכם בכל הקשור להתעסקות עם הגנרטור, החל מבחירת המתאים לכם דרך הובלתו למקום האירוע, הרכבתו, פירוקו. החברה צריכה גם לספק לכם תמיכה טכנית אם יש צורך או לדאוג לדלק אם חסר.

חברת DBO היא חברה מובילה ובעלת מוניטין בכל הקשור להשכרת ציוד לאירועים, כולל השכרת גנרטורים. נציג החברה ילווה אתכם ויהיה זמין עבורכם בכל מה שתצטרכו. לחברה סוגי גנרטורים עם כוח משתנה שיותאם לצרכים שלכם, אלה גנרטורים חזקים, איכותיים ובעלי מנוע שקט כך שהצלחת האירוע, לפחות בכל הנוגע לאספקת חשמל – מובטחת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now

דילוג לתוכן