שימו לב ❤ בחול המועד פסח ויום העצמאות חלק ממחירי האתר אינם תקפים במחלקת השכרת ציוד! למחיר הרלוונטי נא ליצור קשר.

המרכבה 5, אשקלון

DBO השכרת ציוד - בווייז

050-5603251

שירות 24/6

מחירון הובלות

לצפייה לחץ

השכרת גנרטור באופקים

השכרת גנרטור באופקים הוא מוצר צריכה בסיסי עבור כל מי שמעוניין לקיים אירועים בשטח. השכרת גנרטור נייד זו פעולה חשובה שתבטיח כי במקום בו אתם מקימים את האירוע שלכם יהיה חשמל.

מחפשים השכרת גנרטור באופקים? כל מה שצריך לדעת

אגב, השכרת גנרטור ורמקולים למסיבות טבע ממש לא מיועדים רק לאירועים וזה הכל, מדובר על פריט נהדר שיכול לעזור גם עבור משפחות שמעוניינות להקים קמפינג על שפת הכינרת או בכל מקום אחר וצריכים שיהיה איתם מה שיאפשר להם להיעזר בחשמל.

מטבע הדברים, קיימים הבדלים בין סוגים שונים של גנרטורים להשכרה באופקים. במאמר הבא נדבר על ההבדלים ועל האופן בו גם אתם יכולים לבחור נכון גנרטור להשכרה באופקים שייתן לכם את המענה אותו אתם מחפשים.

למעבר לקטלוג גנרטורים להשכרה

צריכים ומחפשים השכרת גנרטור לאירועים באופקים? אל תהססו

לפני שאתם רצים לקרוא את המשך המאמר, חשוב לנו להגיד כי חברת DBO Events נמצאת כאן עבורכם. אם אתם מעוניינים לקבל שירות איכותי ואישי של גנרטור להשכרה באופקים, כזה שמאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שאתם צריכים, זה המקום. חמש עשרה שנות ניסיון לימדו אותנו רבות על השכרת ציוד לאירועים אליהם אנחנו שמחים לקום בכל בוקר. לדעת שבזכותנו עבר עוד אירוע מוצלח ועוד משפחה יצאה לבלות בחיק הטבע ולשבור את השגרה. את אם אתם מחפשים גנרטור להשכרה באופקים, אנחנו כאן.

כמה מילים מקדימות עבור שירות של גנרטור להשכרה באופקים

גנרטור להשכרה באופקים הוא בסופו של יום מוצר שתפקידו לתת לכם את המענה הטוב ביותר עבור מה שאתם מחפשים. מה שאנחנו, DBO Events רואים כל הזמן אלו מקרים בהם הלקוח לא יודע בדיוק עבור מה הוא מחפש שירות של גנרטור להשכרה באופקים. אבל מדובר על מכשיר קריטי שיכול להכריע את הכף. לצורך העניין, אם מדובר על השכרת גנרטור ותאורה לאירוע, לחתונה, אנחנו נציע גנרטור מסוג אחד, בעוד כאשר מדובר על כנס קטן או מתנפחים להשכרה בשטח, נציע גנרטור אחר לחלוטין.

חשוב להבין את זה וחשוב יותר מזה שתשבו עם עצמכם, לפני שאתם פונים אלינו ותחשבו בדיוק עבור מה אתם צריכים את הגנרטור. אנחנו נשמח לעזור, אבל בלי שאתם תגידו מה אתם מחפשים יהיה לנו קשה לתת את המענה הנכון בתמורה.

כל מה שצריך לדעת לפני שמשכירים גנרטור גדול או קטן

השכרת גנרטור במילה אחת זו השכרה של חשמל. כל מי שמבין קצת בתחום יודע כי אנחנו צריכים להתאים את מידת האנרגיה שהגנרטור יודע לייצר עבור המכשיר החשמלי שאמור לצרוך ממנו. למשל, השכרת גנרטורים לאירועים באופקים היא בדרך כלל לא השכרה שכוללת גנרטורים פשוטים, במקרה הזה אנחנו נשקיע יותר, נבחר גנרטור שהעוצמה שלו גבוהה יותר, מה שהרבה פעמים ידרוש הובלה של גנרטור על ידי כלי רכב מאסיבי יותר אמנם, אבל בסופו של דבר, ברגע האמת, יהיה לכם המוצר שאתם צריכים. אל תשכחו כמובן לבדוק בדיוק כמה דלק צורך הגנרטור, על מנת שתוכלו להגיע מוכנים לאירוע מבעוד מועד.

השכרת גנרטורים לאירועים באופקים זו ממש אומנות בעיניים שלנו, המטרה היא לספק ללקוח את הגנרטור שיעשה לו את העבודה, אבל כזה שייתן בדיוק את מה שהוא צריך ולא יותר. מדוע? משום שאנחנו לא רוצים שתשלמו על הפער, על גנרטור חזק מדי, מהכיס שלכם. הרי הדלק עולה כסף, ההשכרה עצמה, כך שחשוב לשים לב לכך שההתאמה נעשית באופן מדויק.

שכן, על פניו, מה הבעיה לתת ללקוח גנרטור חזק יותר? הנקודה היא שעבורנו, בתור אנשי מקצוע, חשוב שלא תשלמו יותר על גנרטור שאולי יעשה לכם את העבודה, אבל הוא יגזול מכם יותר ממה שהייתם צריכים.

אז אילו גנרטורים להשכרה באופקים נמצאים ברשותנו?

עד עכשיו דיברנו על הרציונל שעומד מאחורי השכרת גנרטורים באופקים, בואו נדבר רגע על המכשירים שנמצאים ברשותנו:

השכרת גנרטור 3000 וואט

למי הוא מתאים? למי שרוצים לחבר מכשירי חשמל רגישים. המכשיר מיועד לכך אבל, כמובן, חשוב לשים לב שאתם לא מחברים מכשירים שצריכים כמות גבוהה יותר של חשמל לאורך זמן. כך שהוא באמת מתאים בדרך כלל לאירועים מאוד קטנים, בהם מספר מכשירי החשמל המשמשים בפועל קטן יחסית. השכרת גנרטור קטן באופקים מתאים גם לקמפינג בחיק הטבע וכיוצא באלו. כמות הדלק שנכנסת היא של 15 ליטר והמכשיר צורך בערך ליטר לשעה. גנרטור להשכרה באופקים שנכנס ברכב פרטי.

השכרת גנרטור 7000 וואט

מדובר על גנרטור להשכרה באופקים שכבר צריך לקחת ברכב גדול יותר מאשר רכב פרטי רגיל. מדובר על מכשיר מעולה עבור אירועים קצת יותר גדולים. בר מצווה, בת מצווה וכיוצא באלו. מיכל הדלק שלו הוא של שישה ליטרים והוא צורך בערך שני ליטרים לשעה. כך שחשוב לזוכר, גנרטור להשכרה באופקים הוא מה שצריך לדאוג לתחזק ולמלא כל כמה שעות, כל שלוש שעות במקרה הזה.

השכרת גנרטור 8000 וואט

כאשר אתם מחפשים השכרת גנרטורים לאירועים באופקים, אתם בהחלט מתכוונים למוצר הזה. מדובר על מה שאנחנו מכנים 'הטנק'. הוא מגיע עם מיכל דלק ענק של 25 ליטרים והוא מושלם לאירועים גדולים באופקים. המכשיר צורך שני ליטרים לשעה, כך שמדובר על מכשיר שייתן לכם מענה לעשר שעות לפחות וקצת יותר. כמובן שבמידה ואתם צריכים שהגנרטור ייתן מענה לפרק זמן ארוך יותר, אפשר למלא את מיכל הדלק שוב ולקבל את המענה אותו אתם צריכים. במדור של גנרטור לאירועים באופקים הוא ללא ספק לוקח את המקום הראשון.

כמה עולה להשכיר גנרטור באופקים? גנרטור להשכרה מחיר הוגן!

גנרטור להשכרה באופקים מחיר זול הוא מה שכמובן מכתיב הרבה מהבחירות שלנו. בסופו של דבר, בתוך תקציב של אירוע, המחיר של גנרטור להשכרה באופקים הינו סביר ויחסית זול ביחס להוצאות האירוע. בגדול, אנחנו מדברים על טווח מחירים בין 180-450 ₪, תלוי במקרה כמובן.

אנחנו מהצד שלנו חייבים להגיד כי אנחנו עושים את כל מה שאנחנו יכולים על מנת להבטיח כי אתם תקבלו בסופו של יום את המוצר האיכותי ביותר, זה שעובד כנדרש, במחירים הוגנים ומשתלמים. גנרטור נייד להשכרה באופקים הוא בסופו של יום תמיד רק חלק מאוד קטן מאירוע שלם. משום שבתוך עמינו אנחנו חיים, מתוך ההיכרות שלנו עם המציאות הישראלית שיכולה לא פעם להיות מאוד לא פשוטה, יקרה למדי, היה לנו חשוב לאפשר לכם ליהנות ממוצרים איכותיים במחירים משתלמים.

אנחנו ניתן לכם את המענה הדרוש להשכרת גנרטור באופקים

השכרת גנרטור זו כמובן לא מלאכה בה אתם פשוט נזרקים לבד בשטח. היה לנו חשוב לאפשר לכם לקבל את המענה המקצועי ביותר, בין היתר, מתן הדרכה מפורטת שתעזור לכם בדיוק איך מפעילים את המכשיר. בסופו של דבר, אם השכרתם מכשיר מהסוג הזה ולא הצלחתם להפעיל אותו, האשמה היא כולה עלינו. כך שהיה לנו חשוב מאוד לשים לב לכך שאתם תקבלו את המענה המקצועי ותוכלו להפעיל כל גנרטור להשכרה שבחרתם לקחת.

השכרת גנרטורים באופקים רק אצל DBO Events

השכרת גנרטורים מצוינים במחירים משתלמים רק אצל DBO Events. חמש עשרה שנות ניסיון בתחום השכרת ציוד לאירועים באופקים הובילו אותנו ליצור מאגר ענק של פרטים שונים המותאמים לכל אירוע. השכרת גנרטורים לאירועים באופקים זה רק קצה הקרחון. אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם.

5/5 - (16 דירוגים)
מה היה לנו עד עכשיו?

בהחלט כן! אנו דוגלים בשקיפות ומאמינים כי הלקוח צריך להיות מודע להכל ובמיוחד לתג המחיר! 

אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר ולצפות בגנרטורים להשכרה במחירים אטרקטיביים במיוחד!

שאלה מצוינת! לפני שאתם מתכננים להזמין ולהשכיר גנרטור לאירוע שלכם בדקו מה הצרכים שלכם:

 • כמות המשתתפים
 • מיקום האירוע
 • הצורך בנקודות חשמל 
 • ועוד..

למאמר המלא היכנסו לאתר וקראו עכשיו >>

בין שירותינו
המלצות וחוות דעת
נאווה מרגלית
נאווה מרגלית
ראשון לציון
קרא עוד
לכל צוות DBO שאפו ענק על הפקת אירוע מושלם שערכתם לנו! הכל היה על הצד הטוב ביותר עם ציוד מקצועי, יחס חם ושירות אדיב. הארגון היה מושלם וכל ההתנהלות בכללי הייתה מקצועית מאוד. אנו בטוחים שגם את האירועים הבאים שלנו נחגוג איתכם. תודה מקרב לב!
נגה זמיר
נגה זמיר
אשדוד
קרא עוד
תודה רבה על שירות אדיב ובזמן. הזמנו הפעלה של מתנפחים עם דוכני מזון והילדים נהנו מאוד! דניאל הגיע בזמן והכל היה מתוקתק, הציוד הגיע נקי והאוכל היה טעים וטרי. כל הילדים והאורחים החמיאו לנו והיה מצוין! תודה רבה רבה!
תהל כהן
תהל כהן
אשקלון
קרא עוד
החלטנו לעשות יום כיף בים לכל עובדי החברה, חיפשנו פינות זולה להשכרה והגענו אל DBO, לאחר שיחה קצרה הבנתי שאין מה לחפש עוד, הגעתי למקום הנכון. אז רק מה שיש לי לומר שהציוד היה איכותי מאוד והשירות היה סופר מקצועי ואדיב ומעל הכל המחיר היה הוגן במיוחד! ממליצה בחום!
אורית בוכריס
אורית בוכריס
קרא עוד
השכרתי מהחברה ציוד לאירוע בחוף הים, השירות והאיכות היה מעל המצופה, אוהל לייקרה מפואר כולל פינות ישיבה, מחצלות, רמקולים, ועוד, הכל היה נקי ומסודר..קיבלנו בדיוק מה שהזמנו ויותר, ממש מומלץ.
Previous
הבא
להצעת מחיר אטרקטיבית

מחפשים גנרטור להשכרה? מלאו את הפרטים וקבלו הצעה שווה ומשתלמת!

5/5
שירותים נוספים באיזור
אזורי שירות

מחירון הובלות

200 ₪ – אשקלון (לא כולל איזור תעשיה דרומי)

350 ₪ – עד 10 ק"מ מאשקלון – לדוג':  זיקים / ניצן / ניצנים / באר גנים / נגבה / ניר ישראל / הודיה / ברכיה / משען / בית שקמה / גיאה / מבקיעים / בת הדר

400 ₪ – עד 25 ק"מ מאשקלון – לדוג':  אשדוד / שדרות / עוצם / אלומה / שחר / ברור חיל / כוכב מיכאל / גן יבנה / קריית גת / קריית מלאכי / אבן שמואל / תלמים / ערוגות / כפר אחים / באר טוביה / עוזה

500 ₪ – עד 30 ק"מ מאשקלון – לדוג': נתיבות / גדרה / בני עייש / רבדים / מעגלים / כפר מימון / בארי / גני טל / חפץ חיים / יד בנימין / עשרת / שדמה / כפר אביב / ניר גלים / בני דרום / אבן שמואל / איתן / אחוזם / עזריקם

650 ₪ – עד 40 ק"מ מאשקלון – לדוג': יבנה / רחובות / מזכרת ביתה / קריית עקרון / מעגלים / שיבולים / תאשור / תדהר / ברוש / בית אלעזרי / לכיש / טל שחר / מבועים / רעים / שרשרת

800 ₪ – עד 50 ק"מ מאשקלון – לדוג': ראשון לציון / נס ציונה / באר יעקב / חולון / בת ים / אופקים / דבירה / בית קמה / מסלול / מצליח / ישרש / בית חנן / נטעים / נצר סרני / סתריה

900 ₪ – עד 60 ק"מ מאשקלון – לדוג': תל אביב / רמת גן / גבעתיים / בני ברק / פתח תקווה / אור יהודה / מודיעין מכבים רעות / לוד / רמלה / באר שבע / להבים / אורים

1100 ₪ – עד 70 ק"מ מאשקלון – לדוג': הרצליה / רמת השרון / הוד השרון / ראש העין / שוהם / מיתר / עומר / חצרים / צאלים

תקנון הובלות

מחירי ההובלה תקפים לאספקה ואיסוף בין השעות 08:00-16:00 (תיתכן גמישות קלה בשעות בהתאם לצורך). במידה ומבצעים הזמנה טלפונית/דרך האתר יש להודיע "בהערות" על שעת האספקה הרצויה.

 • אספקה ואיסוף שלא בין השעות לעיל תיתכן תוספת תשלום. (ניתן לקבל אספקה ואיסוף בכל שעה בתוספת תשלום 24/6)
 • מחירי ההובלות אינם כוללים הרכבה ופירוק הציוד. (למעט: שולחנות משחק, ערכות קריוקי, אוהלים, פטריות חימום, חבילות למסיבות בטבע/חבילות לימי הולדת / אוהלי לייקרה) ניתן לקבל שירות של הרכבה ופירוק לשאר הציוד בתוספת תשלום.

ההובלה מתייחסת למקומות נגישים לפריקה

 • פריקה עד 15 מטר מהמשאית, ללא מדרגות/מעלית (במקום שאינו נגיש יש לעדכן מראש ב ״הערות״ בזמן ביצוע הזמנה טלפונית/באתר). תיתכן תוספת תשלום במקרים שהמקום אינו נגיש.

הובלת מתנפחים

 • בהזמנת מתנפחים עלות פתיחה וקיפול 100 ש"ח לכל מתקן בתוספת למחיר ההובלה. (תשלום זה הינו חובה בהזמנת הובלה למתנפחים)

 

תקנון הובלות

מחירי ההובלה תקפים לאספקה ואיסוף בין השעות 08:00-16:00 (תיתכן גמישות קלה בשעות בהתאם לצורך). במידה ומבצעים הזמנה טלפונית/דרך האתר יש להודיע "בהערות" על שעת האספקה הרצויה.

 • אספקה ואיסוף שלא בין השעות לעיל תיתכן תוספת תשלום. (ניתן לקבל אספקה ואיסוף בכל שעה בתוספת תשלום 24/6)
 • מחירי ההובלות אינם כוללים הרכבה ופירוק הציוד. (למעט: שולחנות משחק, ערכות קריוקי, אוהלים, פטריות חימום, חבילות למסיבות בטבע/חבילות לימי הולדת / אוהלי לייקרה) ניתן לקבל שירות של הרכבה ופירוק לשאר הציוד בתוספת תשלום.

ההובלה מתייחסת למקומות נגישים לפריקה

 • פריקה עד 15 מטר מהמשאית, ללא מדרגות/מעלית (במקום שאינו נגיש יש לעדכן מראש ב ״הערות״ בזמן ביצוע הזמנה טלפונית/באתר). תיתכן תוספת תשלום במקרים שהמקום אינו נגיש.

הובלת מתנפחים

 • בהזמנת מתנפחים עלות פתיחה וקיפול 100 ש"ח לכל מתקן בתוספת למחיר ההובלה. (תשלום זה הינו חובה בהזמנת הובלה למתנפחים)
דילוג לתוכן