השכרת ציוד לאירועים DBO
השכרת ציוד קריורי במחירים לא תחרות

אוהבים לשיר? חשיבות השכרת ציוד קריוקי איכותי

תחרויות השירה הרבות שיש בטלוויזיה מוכיחות דבר אחד: אנחנו אוהבים לשיר! בשנים האחרונות תחום השירה הלך ותפס תאוצה גם  בתחרויות השירה הרבות וגם באהבה לשירה שנראית במסיבות קריוקי. הקריוקי הפך להיות אהוב על כולם והוא חוצה גילאים. קריוקי הוא הדרך להרים כל מסיבה ולהפוך אותה לאירוע מלא אנרגיות, מצחיק ומהנה לכולם. לשם כך השכרת ציוד קריוקי איכותי היא חשובה ותעשה את ההבדל בין אירוע קריוקי כושל לבין אירוע בלתי נשכח.

השכרת ציוד קריורי

מה צריכה לכלול ערכת קריוקי?

ערכת קריוקי צריכה לכלול את הרכיבים הבאים:

  • זוג רמקולים
  • מיקסר אמנים
  • זוג מיקרופונים אלחוטיים
  • מחשב נייד שבו כמות יפה של שירים ושניתן לחבר לטלוויזיה

ציוד זה הוא הבסיס. בנוסף אליו יכול הציוד לכלול גם מקרן רב עוצמה, רמקולים בעלי עוצמה חזקה יותר מהסטנדרט, מסכי הקרנה בגדלים שונים, גנרטור למקרה שהמסיבה היא בחיק הטבע במקום בו אין חשמל זמין.

איך לבחור ציוד קריוקי?

רגע לפני שאתם בוחרים ערכת קריוקי להשכרה, חשוב לבדוק כמה דברים שיהפכו את האירוע שלכם למוצלח במיוחד ומבלי לשבור את הכיס:

  • לבחור את הציוד המתאים לכם: ישנן ערכות קריוקי מורכבות ומתוחכמות המתאימות לאירועים עם כמות אנשים גדולה או כאלה הנערכים על פני שטח גדול ולכן נדרש ציוד הגברה לקריוקי שהוא עוצמתי. לא לכל מסיבת קריוקי יהיה צורך בציוד המתוחכם ביותר. אם זו מסיבה קטנה בחצר שלכם תוכלו להסתפק גם בציוד בסיסי וליהנות מכך לא פחות. אם זו מסיבה בשטח פתוח כדאי רמקולים בעלי עוצמה חזקה וגם גנרטור ומסך הקרנה. אם המסיבה בבית אין צורך במסך הקרנה ואפשר להסתפק בחיבור המחשב לטלוויזיה. אז גם לא נדרשים רמקולים עוצמתיים.
  • תפעול פשוט: אולי החלום שלכם היה להיות דיג'יי'ז, אבל כל עוד אתם לא כאלה, אין צורך להקשות על עצמכם. השוו בין כמה ערכות ובחרו את הערכה שאותה אפשר לתפעל בקלות מבלי להתעסק בכך יותר מדי. גם יש לכם דברים נוספים לדאוג להם במסיבה וגם אתם רוצים ליהנות בעצמכם מהקריוקי.
  • ציוד איכותי: לפני שאתם מחליטים על השכרת קריוקי מסוים השוו בין כמה ערכות ותשמעו את הסאונד. בחרו קריוקי שנותן סאונד איכותי

השכרת ציוד קריוקי

ממי מומלץ להשכיר ציוד קריוקי?

ציוד הקריוקי שתשכרו יקבע במידה משמעותית את הצלחת המסיבה. בחרו לשכור את הציוד מחברה מוכרת, חברה בעלת ניסיון רב בתחום. מומלץ גם שזו תהיה חברה שיכולה לסייע לכם בהשכרת ציוד נוסף כמו ציוד תאורה, קירור או חימום אם זהו אירוע בחוץ. חשוב לוודא שהחברה מספקת את כל השירותים של השכרת ציוד לאירועים כמו הבאתו, הרכבתו, פירוקו ותוכל לתת מענה לכל שאלה או בעיה.

אנו בחברת DBO בעלי ניסיון רב בכל הקשור לציוד לאירועים, כולל ציוד לקריוקי, וניתן לכם את השירות המלא מרגע הפניה ועד סיום האירוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now

דילוג לתוכן